Prožijte vrcholnou rozkoš s překrásnou Elisabeth

Dvojitá rozkoš – „dva v jednom“, tak by se dala nazvat procedura erotických masáží, a to ze zcela zjevného důvodu: Velmi příjemná je totiž samotná „klasická“ masáž a někteří lidé dokonce mohou v průběhu běžných sportovních či relaxačních masáží, a zejména reflexních masáží chodidel, zaznamenat stavy euforie, blížící se až k orgasmu. Jestliže je pak masérský úkon doveden k dokonalosti skutečného orgasmického prožitku, pak máme před sebou něco, co představuje výjimečný prožitek, který mnohdy předčí i sexuální (pohlavní) styk. Takové srovnání se zdá možná troufalé, ale posuďte sami:

Nemusíte se vůbec ani pohnout, pokud nebudete chtít, tím pádem veškerou energii nasměrujete k vlastnímu prožitku a nemusíte se soustředit na fyzický výkon, který byste museli předvádět v posteli v průběhu klasického sexu.

dívka ve spodním prádle

Orgasmů můžete prožít tolik, kolik dokážete sami zvládnout a unést, a jste-li v dobré kondici, proceduru lze protáhnout na několik hodin. Po celou dobu se vám bude masérka Elisabeth Matahari salon věnovat, bude o vás pečovat, laskat vás, dotýkat se po těle tam, kde je vám to příjemné.

V průběhu masáží můžete odpočívat, dát si drink, využít techniky lávových kamenů, takže po celou dobu si budete připadat jako římští legionáři, kteří si pro tyto účely zřizovali lázně, kde o ně pečovaly sličné lazebnice. Erotické masáže byly poměrně běžné již před mnoha tisíci lety a byly součástí lidského života, podobně jako dnes.

rozvázaný korzet

Reflexní zóny – odhoďte stud a využijte jedinečné intimní atmosféry k tomu, abyste si mohli dopřát to, co vás skutečně baví a „rozpaluje“. Mějte na paměti, že erotogenní zóna není jen penis, ale také krk a šíje, ušní boltce a lalůčky, třísla, podkolenní a loketní jamky, chodidla (zvláště paty), bříško a pupík a vlasatá část hlavy.  Nebojte se experimentovat, využít přirozených energetických zón, které znají léčitelé při aplikaci akupresury, a propojte léčebný prostředek s rozkoší, což je také hlavním smyslem náplně erotických masérských salónů.