Pronajměte si auto, do kterého se vejde úplně všechno!

Chystáte se stěhovat? Anebo jen potřebujete převézt nějaký jeden větší náklad z obchodu k vám domů? Ať už je to jakkoli, jistě vám přijde vhod praktická, a především prostorná dodávka, do které se vám všechno potřebné hravě vejde. Přece jen, kapacity osobních vozidel jsou omezené, a to platí i v situaci, kdy máte opravdu velký osobní automobil – ani ten jistě není nafukovací.

beautiful-1845572_640

Takže kde vzít dostatečně velké vozidlo na převoz? Kde jinde, než v půjčovně dodávek Praha!

Pronajmout si potřebné vozidlo v půjčovně je asi ten nejjednodušší a nejpohodlnější způsob, jaký můžete zvolit. Vždy máte na výběr hned z několika spolehlivých vozidel v perfektním stavu, a dokonce můžete jejich přepravní objem rozšířit ještě navíc o přívěsný vozík, takže se přepravní kapacita takového automobilu ještě znásobí.

Ovšem to, co v něm budete převážet, je pouze vaše věc. Lidé využívají tato vozidla k mnoha rozmanitým účelům, ať už jde o stěhovací práce, převoz velkého nákupu, závoz materiálu a nářadí na stavbu, cestování větší skupiny lidí, anebo třeba odvoz suti a starého nábytku do sběrného dvora. Ať už máte v plánu cokoli, praktické automobily jsou zde pro vás. Vždy je získáte v perfektním stavu, čisté, a po servisní prohlídce, takže se na ně budete moci plně spolehnout.

Jistě vás potěší, že cena takové zápůjčky je maximálně výhodná – těžko byste jinde hledali lepší!

dock-441989_640

Jenže výhodnou cenovou nabídkou výčet výhod stále nekončí. Jistě vás potěší i plná nádrž a parkování zdarma v místě půjčovny, kam můžete odstavit své osobní vozidlo. Samozřejmostí je zajištěné povinné pojištění, a k tomu i prémiová asistenční služba zdarma.

Navíc tuto nabídku můžete využít i v případě, kdy nevlastníte řidičské oprávnění – stačí si vůz pronajmout i s řidičem!

K dispozici je vám aktuální dálniční známka a denní limit 500 kilometrů zdarma!