Plot jako ochránce   

Je jasné, že jinak budeme chránit staré WC postavené mimo pozemek a jinak drahou vilu. A každý plot, bude-li jaký, bude podle toho vypadat. 

Někde se to řeší obyčejným pletivem. Pokud chce dotyčný ještě více bezpečí, nechá na něj připevnit háky obrácené směrem dolů s dráty. Ty mohou mít ostny, tak zvaný ostnatý drát, nebo ostré břity, tak zvaný žiletkový drát.  

Není to nic moc zabezpečení, ale účel plní. Buďto ztěžují pachateli vniknout dovnitř, nebo někdy také ven. A každá sekunda se počítá. Čím déle je padouch zamotán do drátů, tím menší rychlost stačí pejskovi, aby si pro něj došel a případně si s ním pohrál. Odpůrci jistě namítnou, že kulka je rychlejší než pes, ale stále si tito lidé musí uvědomit, že žijí v Česku a musí se zde řídit zákony. Ano, někdy pofiderními, ale zákony. Proto jaksi u nás střílet na již lapeného pachatel prostě nelze. Musí mu být poskytnuta řádná soudní ochrana, aby pak mohl být se vší slávou propuštěn.  

plot

Výborným kompromisem mezi vzhledovou a ochrannou stránkou věci je plot betonový. Když pak nahoře necháte trčet hřebíky hroty vzhůru, je to skoro na sto procent.  

Ve firmě „betonové ploty Hradec Králové“ jsou odborníky, jak se patří na tomto poli. Ehm, no, spíše na tomto plotě. Pokud byste potřebovali, nejen že jej postaví, ale také všechno připraví, a dokonce rádi poradí i při výběru samotném. Protože betonový plot již dávno není jen to, co si muži pamatují z kasáren. Kdepak.  

Betonové ploty mohou působit velice hezkým dojmem, zvláště když se nakombinují se dřevem, pak je výsledný efekt velmi podařený.  

Detail betonu

Jaký plot, do jakého terénu a k čemu vám poradí právě ve výše uvedené firmě. Pak také klidně přijedou, vše změří a propočítají, takže si nemusíte dělat žádné starosti ani s tím ani s oním. Je to tak říkajíc skoro práce na klíč. Vám to ušetří spoustu a spoustu času, ale také hlavně fyzické námahy.