Z dokonalé nabídky zásuvek a vypínačů schneider electric unica si vybere každý!

Už jste slyšeli o tom, že si domů můžete pořídit barevné zásuvky a vypínače? Jestliže ještě ne, pak to pro vás jistě bude velká novina. A pokud hovoříme o barvách, tak se rozhodně nejedná o všem dobře známé trio béžová – bílá – šedá, ze kterého si ještě do nedávna chtě nechtě musel jednu barvu zásuvek a vypínačů zvolit každý z nás.
zástrčky v černé zásuvce
Ano, je to naprosto revoluční – váš interiér konečně může být dokonalý! Můžete mít na každé stěně jinak barevnou zásuvku anebo ještě lépe, můžete mít na všech barevných stěnách zásuvky a vypínače ve stejných barvách, a dokonce i ve stejných barevných odstínech. Je zde jen jedna podmínka – musíte si vybrat z nabídky produktů schneider electric unica.
Právě výrobky schneider electric z výrobní řady unica jsou v tomto směru jedinečné. Nejenže vám umožňují volit z opravdu široké barevné škály, ze které si vybere i ten nejnáročnější zákazník, ale můžete dokonce vybírat i podle tvarů. Něco takového tu zkrátka ještě nebylo!
Takže všichni milovníci barev v interiéru zajásají. A nejvíce budou jásat ti, kdo milují barvy na stěnách! Ať už rádi sáhnete po barvách pastelových anebo výrazně sytých, ani jedna varianta nepředstavuje pro výrobky schneider žádný problém!
schématický obrázek zásuvky
V čem jsou tak jedinečné? Určitě v tom, jak jsou promyšlené. Jejich jedinečnost a vysoká variabilita je postavena na chytrém modulárním řešení, kdy na univerzální strojek napasujete libovolný rámeček. A právě rámeček může mít jakoukoli barvu i tvar. Jednoduše ho na strojek připevníte a dokonalý vzhled je na světě. A stejně tak snadno můžete rámeček i vyměnit, což se vám bude hodit v situaci, kdy se rozhodnete pro změnu – pak sejmete stávající rámečky a nahradíte je novými, třeba v jiných barvách.
Taková změna vás přijde na pár korun a zvládnete ji realizovat i bez elektrikáře.
A teď už honem sedněte k počítači, vyrazte do dobře zásobeného e-shopu a začněte vybírat!